Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 19:00,Субота, неділя- вихідний
01001, Київ, вул. Хрещатик, 7/11, оф. 211Україна

Нерухомість і будівництво

Юридичний супровід угод купівлі-продажу, оренди.

Супровід угод купівлі-продажу, оренди. Без заглиблення в технічні нюанси (технічний стан, матеріали, що використовуються, відповідність ДБН – державним будівельним нормам і т.п.) адвокат проводить ретельний аудит проектів договорів; слідкує за ідентичністю примірників договорів; наявністю супровідної документації, яка підтверджує правомочність сторін, як підписантів; приналежність об’єктів їх власникам або користувачам – сторонам угоди. 

Консультація юриста з питань інвестування

Юридичний супровід діяльності у процесі проектування, узгодження проектної документації, будівництва, введення в експлуатацію та інших аспектів. Це допоможе вдало вкласти грошовий капітал, скоротити терміни підготовчих етапів і безпосередньо будівельних робіт, а також оперативно подати і узгодити документацію про їх завершення та введення об’єкта в експлуатацію. Це прискорить процес оформлення речових прав;

Допомога в отриманні дозвільних документів

Зміна застарілих будівель, їх ремонт, правовий аудит угод з нерухомістю, консультації, пов’язані з оподаткуванням.

Перед початком робіт, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку виконання підготовчих і будівельних робіт, потрібно подати в органи архітектурно-будівельного контролю відповідний пакет документів, в т.ч. повідомлення/декларації або отримати дозвіл (в залежності від видів робіт, категорії складності і т.д.).

У зв’язку з цим гостро стоїть питання отримання ліцензії, яка може бути необхідна в залежності від категорії складності об’єкта.

Консультація адвоката по оподаткуванню допоможе вибрати оптимальний варіант укладання угоди при найменших фінансових витратах за рахунок зменшення ставок на збори, мито і т.п.;

Юридичний супровід процесу технічної інвентаризації будівель і споруд з метою визначення його вартості, фактичної площі та об’єму, обстеження та оцінки технічного стану.

У цьому випадку завданням юриста є документальна сторона питання, перевірка на відповідність інформації, наявної в інвентаризаційній справі і виданих довідках, фактичним даним, а також безпосереднє представництво інтересів Клієнта в Бюро тех.інвентарізаціі;

Юридичне супроводження процесу оформлення права власності на нерухомість

Згідно зі статтею 334 ЦКУ права на нерухоме майно виникають після відповідної державної реєстрації. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав» держреєстрації підлягає: право власності як на завершений, так і незавершений об’єкт; речові права, що є похідними від права власності.

Завдання адвоката – допомогти оформити угоду швидко, з дотриманням всіх вимог, починаючи від підписання відповідної угоди та закінчуючи її нотаріальним посвідченням нерухомості і її реєстрацією.