Понеділок - П'ятниця - 10:00 - 19:00,Субота, неділя- вихідний
01001, Київ, вул. Хрещатик, 7/11, оф. 211Україна

Кримінальне право

Сучасний розвиток бізнесу продовжує мати негативну тенденцію наявності ризиків незаконного переслідування з боку правоохоронних органів, у наслідок дій яких виникає кримінально-правова відповідальність. Боротьба за сфери впливу, бажання мати більший прибуток будь-якою ціною з боку конкурентів, прагнення до незаконного збагачення за рахунок прихованих, завуальованих рейдерських атак, «кришування» з боку силових структур змушує всерйоз задуматися про всебічний, в т.ч. юридичний захист і посилення безпеки компанії.

Саме якісна і своєчасна юридична консультація та участь адвоката допоможе запобігти порушенню законодавства, а в разі порушення кримінального провадження – визначити лінію поведінки і оптимальний спосіб захисту, допоможе прорахувати можливі ризики, і навіть припинити провадження у справі ще на стадії досудового слідства.

Для фізичних осіб допомога адвоката в разі кримінального переслідування – чи не єдина можливість зберегти принцип справедливості під час досудового та судового провадження, домогтися виправдувального вироку в разі невинності або рівноцінного, адекватного покарання вчиненому злочину, з урахуванням всіх пом’якшуючих обставин.

Залучити фахівця в галузі права в кримінальному провадженні можна як потерпілим, так і підозрюваним. На даний момент це можна зробити безкоштовно, скориставшись послугами вторинної правової юридичної допомоги, згідно з чинним законодавством, звернувшись до відповідних діючих центрів допомоги по всій Україні, або підписати договір про надання послуг з адвокатською компанією або приватним адвокатом за оплату. У першому випадку, допомога надається в визначених Законом випадках для конкретного кола осіб (категорії осіб). У другому випадку отримати допомогу від досвідченого адвоката може кожен бажаючий.

Таким чином, з’являється можливість вибору саме того фахівця, якому довіряє клієнт, ґрунтуючись на власному судженні про досвід, знання і здібності адвоката, що підтверджується роками юридичної практики і десятками виграних справ.

З огляду на особливу актуальність і підвищену проблематику питання захисту прав та інтересів бізнесу або конкретної людини, наша компанія надає великий спектр послуг в сфері кримінального права, в тому числі в галузі економічних і службових злочинів.

Маючи величезний досвід правозахисної діяльності, ми вміємо відстояти права і інтереси Клієнта на всіх стадіях кримінального провадження.

Наші послуги в сфері кримінального права:

  • надання усних та письмових консультацій;
  • представництво і захист інтересів клієнта при проведенні слідчих дій: допитів, обшуків, вилучення майна, затримання;
  • захист інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження;
  • ознайомлення з судовою справою;
  • підготовка процесуальних документів (в т.ч. клопотань, спрямованих на закриття провадження у кримінальній справі), апеляційних та касаційних скарг.

Право на захист має кожен. Скористайтеся нею!